Piece i suszarnie

Dostosowane do indywidualnych wymagań

Dostosowane do indywidualnych wymagań
LAEIS spogląda wstecz na długą i uznaną tradycję dostarczania pieców do przemysłu ceramicznego, w tym dla branży materiałów ogniotrwałych. Na podstawie licznych patentów znanych firm HEIMSOTH – piece ceramiczne i KERABEDARF oraz własnych badań rozwojowych przygotowana została obszerna oferta budowy pieców.

Obecnie oddział budowy pieców firmy LAEIS zintegrowany został z siostrzaną firmą RIEDHAMMER,
w której wciąż stosowana jest technologia budowy pieców dla przemysłu materiałów ogniotrwałych opracowana w firmie LAEIS. Projekty spoza branży ogniotrwałej czy ceramiki specjalistycznej są obsługiwane również we współpracy z grupą naszych partnerów. Połączenie kompetencji szerokiej grupy ekspertów z różnych dziedzin umożliwia firmie LAEIS rozwiązywanie rozmaitych problemów z zakresu budowy pieców.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie zarówno w fazie planowania jak i realizacji uwzględniając zużycie energii i uwarunkowania ekonomiczne. Standardy, których przestrzegamy obejmują sterowanie procesem i wizualizację, kontrolę krzywych wypalania i atmosfery, uproszczenie dokumentacji cyklu wypalania i zagwarantowanie niezwykle równomiernego rozkładu temperatury wejściowej a tym samym krótkich czasów wypalania.

Potrzebujesz więcej?

Pełną listę oferowanych przez nas produktów znajdziesz pod adresem:
Laeis

Jeśli masz pytania, zadzwoń: (+48) 22 832-31-77